-  Naše facebook stránky

VÝROBA ZAHRADNÍHO NÁBYTKU

V naší truhlářské dílně v Olbramovicích nedaleko Benešova vyrábíme kromě jiného i zahradní nábytek. Jedná se o dřevěný zahradní nábytek z masivu jako jsou zahradní stoly, zahradní lavice a zahradní židle. Dřevěný zahradní nábytek může být z měkkého nebo z tvrdého dřeva. Vždy se však jedná o výrobu zahradního nábytku z masivu, kdy je masiv ošetřen impregnačním nátěrem proti plísním, dřevokazným houbám aj. Vyrábíme zahradní stoly z fošen nebo z půlkuláčů. Vše záleží na přání zákazníka.


Standardní rozměr setu je 185 cm, není však problém se dohodnout jinak, orientujeme se možnými prostory.


U výroby zahradního nábytku zajišťujeme i nátěr, na kterém se dohodneme. Dřevěný nábytek je možné natřít silnovrstvou lazurou, tenkovrstvou lazurou nebo různými oleji.


Vyrobený zahradní dřevěný nábytek z masivu je odolný vůči povětrnostním vlivům, může tedy stát i mimo pergoly a altány.


Výroba zahradního nábytku Benešov - středočeský kraj


Naše truhlářství pro výrobu zahradního nábytku z masivu naleznete kousek od města Benešov v lokalitě Olbramovice směrem na Votice.


Výrobu zahradního nábytku z masivu u nás především poptávají zákazníci ze středočeského kraje v okolí Benešov u Prahy, Vlašim, Čerčany, Olbramovice, Votice, Sedlčany, Příbram, ale i z lokalit Tábor, Říčany, Praha a máme mnoho spokojených zákazníků i po celé ČR.


Pro výrobu zahradního nábytku z masivu nás kontaktujte


Pro výrobu zahradního nábytku nás můžete kontaktovat na telefonním čísle, emailu, nebo přes formulář v rubrice Poptávky, dotazy ».


Martin Jirec - Truhlářství Jirec, telefon: 723 805 669, email: jirec.m@seznam.cz

Ukázky našich prací z fotogalerie
Zobrazit kompletní galerii