-  Naše facebook stránky

PODBÍJENÍ DOMŮ, CHATY, GARÁŽE, PŘÍSTŘEŠKU

Naše firma Truhlářství Jirec vám na vaše přání podbije jakýkoliv rodinný dům, chatu, garáž a jiné přístřešky. Ke své práci používáme dřevěné i plastové palubky. Záleží pouze na vás.


Palubky ošetřujeme jednou impregnačním nátěrem a dvakrát vámi zvolenou barvou. Podbíjení děláme včetně rastru, který se dělá ze střešních latí. Podbíjení může procházet po krovech nebo na rovno k domu. Palubky přibíjíme plynovou pistolí pomocí 50 mm hřebíky. Tím zaručujeme pevnost palubek. Pokud zvolíte silnější palubky, pak je šroubujeme.


Podbití domu lze provést i pomocí OSB desek nebo můžeme využít Cetris desky. Volba je pouze na vás. V takto zvolených případech se musí desky natáhnout lepidlem, perlinkou a fasádou.


Podbíjení domů Benešov - středočeský kraj


Naše sídlo naleznete kousek od města Benešov v lokalitě Olbramovice směrem na Votice.


Podbíjení rodinného domu, chaty, garáže a jiných přístřešků u nás zejména poptávají zákazníci ze středočeského kraje v okolí Benešov u Prahy, Vlašim, Čerčany, Olbramovice, Votice, Sedlčany, Příbram, ale i z lokalit Tábor, Říčany, Praha a máme mnoho spokojených zákazníků i po celé ČR.


Máte zájem o podbíjení domu?


V případě zájmu o podbití domu nás můžete kontaktovat na telefonním čísle, emailu, nebo přes formulář v rubrice Poptávky, dotazy ».


Martin Jirec - Truhlářství Jirec, telefon: 723 805 669, email: jirec.m@seznam.cz

Ukázky našich prací z fotogalerie
Zobrazit kompletní galerii