REKONSTRUKCE PODKROVÍ, NÁBYTEK

Pokud se snažíte o rekonstrukci podkroví a nevíte odkud začít, rádi vám se vším poradíme a práci uděláme za vás. Máme za sebou několik rekonstrukcí podkroví, tudíž řadu zkušeností a nápadů, se kterými se s vámi rádi podělíme.


Naše firma Truhlářství Jirec vám může pomoci s kompletní předělávkou vaší půdy, vašeho podkroví. Jsme schopni vám vyrobit pouze nábytek do podkroví nebo ho kompletně od základu předělat k vaší spokojenosti.


Jedná se o demontáž starých podlah, suti, staré izolační vaty. Poté vám uděláme nové zateplení, podlahy, podbití palubkami. Zhotovíme nové sádrokartony.


Do předělaného podkroví vám můžeme vyrobit nábytek na míru. Dřevěný nábytek do místnosti vdechne ještě více pohodlí. Stane se z něj místo pro vaši relaxaci a možná i nějakým tím útočištěm před okolním světem.


Rekonstrukce, nábytek do podkroví Benešov - středočeský kraj


Naše truhlářství pro rekonstrukci podkroví a výroby nábytku do podkroví naleznete kousek od města Benešov v lokalitě Olbramovice směrem na Votice.


Rekonstrukci podkroví a výrobu nábytku do podkroví u nás především poptávají zákazníci ze středočeského kraje v okolí Benešov u Prahy, Vlašim, Čerčany, Olbramovice, Votice, Sedlčany, Příbram, ale i z lokalit Tábor, Říčany, Praha a máme mnoho spokojených zákazníků i po celé ČR.


Rekonstrukce podkroví, nábytek do podkroví nás kontaktujte


Pro rekonstrukce podkroví a nábytku do podkroví nás můžete kontaktovat na telefonním čísle, emailu, nebo přes formulář v rubrice Poptávky, dotazy ».


Martin Jirec - Truhlářství Jirec, telefon: 723 805 669, email: jirec.m@seznam.cz

Ukázky našich prací z fotogalerie
Zobrazit kompletní galerii