-  Naše facebook stránky

POKLÁDKA PLOVOUCÍ PODLAHY

Pokud nemáte dostatečné zkušenosti s pokládkou plovoucích podlah, doporučujeme to nechat na profesionálech. Vyhnete se zbytečným problémům jako je zvlnění podlahy, „rozlézání podlahy“ nebo celkově špatnému výběru podlahy. Naše firma Truhlářství Jirec má celou řadu zkušeností s pokládkou plovoucí podlahy a rádi vám se vším pomůžeme.


Položíme vám plovoucí podlahy, korkové podlahy, masivní podlahy, vinylové podlahy, laminátové podlahy. Hotovou podlahu olištujeme. Vše záleží na vašem přání a vašem výběru.


Staré masivní podlahy jsme schopni přebrousit a znovu nalakovat. Tím uděláte i ze starých prostor nové útulné místnosti.


Pokládka plovoucí podlah Benešov - středočeský kraj


Naše truhlářství pro pokládku plovoucích podlah naleznete kousek od města Benešov v lokalitě Olbramovice směrem na Votice.


Pokládku plovoucích podlah u nás především poptávají zákazníci ze středočeského kraje v okolí Benešov u Prahy, Vlašim, Čerčany, Olbramovice, Votice, Sedlčany, Příbram, ale i z lokalit Tábor, Říčany, Praha a máme mnoho spokojených zákazníků i po celé ČR.


Pro pokládku plovoucích podlah nás kontaktujte


Pro pokládku plovoucích podlah nás můžete kontaktovat na telefonním čísle, emailu, nebo přes formulář v rubrice Poptávky, dotazy ».


Martin Jirec - Truhlářství Jirec, telefon: 723 805 669, email: jirec.m@seznam.cz

Ukázky našich prací z fotogalerie
Zobrazit kompletní galerii