VÝROBA A MONTÁŽ DŘEVĚNÝCH SCHODŮ

Do každého interiéru jsme schopni vyrobit a namontovat dřevěné schody. Schody vyrábíme výhradně z masivu, který můžeme namořit dle přání zákazníka. Můžete tedy vybírat z celé škály odstínů. Na schody používáme podlahový lak. Dřevěné schody vyrobíme i se zábradlím, které ještě více podtrhne design schodů.


Výrobě a montáži schodů předchází přesné vyměření prostoru, po kterém následuje návrh schodů a po jeho odsouhlasení přecházíme k vlastní výrobě schodů.


Schody vyrobíme buďto jako samonosné, nebo jako obklad betonových schodů.


Truhlářství Jirec zaručuje bezpečnost, vysokou únosnost a kvalitu schodů.Výroba, montáž dřevěných schodů Benešov - středočeský kraj


Naše truhlářství pro výrobu a montáž dřevěných schodů naleznete kousek od města Benešov v lokalitě Olbramovice směrem na Votice.


Výrobu a montáž dřevěných schodů u nás především poptávají zákazníci ze středočeského kraje v okolí Benešov u Prahy, Vlašim, Čerčany, Olbramovice, Votice, Sedlčany, Příbram, ale i z lokalit Tábor, Říčany, Praha a máme mnoho spokojených zákazníků i po celé ČR.


Pro výrobu a montáž dřevěných schodů atd. nás kontaktujte


Pro výrobu a montáž dřevěných schodů nás můžete kontaktovat na telefonním čísle, emailu, nebo přes formulář v rubrice Poptávky, dotazy ».


Martin Jirec - Truhlářství Jirec, telefon: 723 805 669, email: jirec.m@seznam.cz

Ukázky našich prací z fotogalerie
Zobrazit kompletní galerii