-  Naše facebook stránky

VÝROBA POSTELÍ, POSTELE NA MÍRU

Naše firma Truhlářství Jirec se zabývá i výrobou postelí na míru. Vyrobíme postel pro jednoho člověka i dvojlůžka. Postel vám vyrobíme z jakéhokoliv dřeva masivu, používáme buk, dub, jasan a jiné. Samozřejmě jí vyrobíme i z lamina. Postel vyrobíme včetně roštů. Naše kvalitní česká výroba vám zajistí perfektní spánek, který každý z nás velice potřebuje.


Odvíjí se od něj i naše zdraví, proto bychom neměli na kvalitě postele šetřit.


Můžete si vybrat z celé řady odstínů.


Firma truhlářství Jirec vám na vaše přání může vyrobit i výklopné postele s úložným prostorem. Postel vám můžeme zařídit i včetně matrace.


Výroba postelí na míru Benešov - středočeský kraj


Naše truhlářství pro výrobu postelí z masivu nebo lamina naleznete kousek od města Benešov v lokalitě Olbramovice směrem na Votice.


Výrobu postelí u nás především poptávají zákazníci ze středočeského kraje v okolí Benešov u Prahy, Vlašim, Čerčany, Olbramovice, Votice, Sedlčany, Příbram, ale i z lokalit Tábor, Říčany, Praha a máme mnoho spokojených zákazníků i po celé ČR.


Pro výrobu postelí z masivu na míru nás kontaktujte


Pro výrobu postelí z masivu nebo lamina nás můžete kontaktovat na telefonním čísle, emailu, nebo přes formulář v rubrice Poptávky, dotazy ».


Martin Jirec - Truhlářství Jirec, telefon: 723 805 669, email: jirec.m@seznam.cz

Ukázky našich prací z fotogalerie
Zobrazit kompletní galerii