-  Naše facebook stránky

VÝROBA DŘEVĚNÝCH A PLASTOVÝCH PLOTŮ

Dle vašich přání Vám vyrobíme plot z dřevěných plotovek, tak i z plastových plotovek, popřípadě natáhneme pletivo, nebo vyzdíme plot z betonových tvárnic. Dřevěné ploty ošetřujeme nátěrem, který si vyberete. Může se jednat o silnovrstvou lazuru, tenkovrstvou lazuru nebo různé oleje.


Jsme schopni zajistit oplocení tzv. na klíč – to znamená, že vám plot přijedeme zaměřit, plot vyrobíme v naší truhlářské dílně v Olbramovicích nedaleko Benešova, namontujeme a dokončíme veškeré zbylé práce. Na závěr vám práci předáme zcela hotovou.Druhy plotů, které Vám rádi vyrobíme a namontujeme

  • dřevěné ploty z dřevěných plotovek
  • plastové ploty z plastových plotovek

Rádi pomůžeme s realizací i drátěných plotů, nebo vyzdíme plot z betonových tvárnic apod.

Výroba plotů Benešov - středočeský kraj


Naše truhlářství pro výrobu dřevěných i plastových plotů naleznete kousek od města Benešov v lokalitě Olbramovice směrem na Votice.


Výrobu plotů u nás především poptávají zákazníci ze středočeského kraje v okolí Benešov u Prahy, Vlašim, Čerčany, Olbramovice, Votice, Sedlčany, Příbram, ale i z lokalit Tábor, Říčany, Praha a máme mnoho spokojených zákazníků i po celé ČR.


Pro výrobu dřevěných, plastových plotů atd. nás kontaktujte


Pro výrobu dřevěných i plastových plotů atd. nás můžete kontaktovat na telefonním čísle, emailu, nebo přes formulář v rubrice Poptávky, dotazy ».


Martin Jirec - Truhlářství Jirec, telefon: 723 805 669, email: jirec.m@seznam.cz

Ukázky našich prací z fotogalerie
Zobrazit kompletní galerii