VÝROBA KOUPELNOVÉHO NÁBYTKU

Truhlářství Jirec vyrábí i koupelnový nábytek, který vám bude zcela vyhovovat a zpříjemní vám pobyt ve vaší koupelně. Vyrobíme vám kvalitní skříňky, které můžou sloužit jako skříňky pod umyvadlo, zrcadlové skříňky nebo jakékoliv skříňky, které vám zajistí úložný prostor.


Na dvířka koupelnového nábytku můžeme použít sklo dle vašeho výběru, což působí moderně.


Zrcadlové skříňky můžeme osvětlit pomocí Led pásek.


Kvalitu koupelnového nábytku zajistíme tím, že k výrobě použijeme spíše masiv nebo lakovanou MDF desku, která je zatáhlá barvou. K výrobě koupelnových skříní můžeme použít i lamino, ale nezaručujeme odolnost materiálu vůči vodě.


Výroba koupelnového nábytku Benešov - středočeský kraj


Naše truhlářství pro výrobu koupelnového nábytku naleznete kousek od města Benešov v lokalitě Olbramovice směrem na Votice.


Výrobu koupelnového nábytku u nás především poptávají zákazníci ze středočeského kraje v okolí Benešov u Prahy, Vlašim, Čerčany, Olbramovice, Votice, Sedlčany, Příbram, ale i z lokalit Tábor, Říčany, Praha a máme mnoho spokojených zákazníků i po celé ČR.


Pro výrobu koupelnového nábytku nás kontaktujte


Pro výrobu koupelnového nábytku nás můžete kontaktovat na telefonním čísle, emailu, nebo přes formulář v rubrice Poptávky, dotazy ».


Martin Jirec - Truhlářství Jirec, telefon: 723 805 669, email: jirec.m@seznam.cz

Ukázky našich prací z fotogalerie
Zobrazit kompletní galerii